JMD: Koncept drogerii Hebe ma bazować na fachowych poradach

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2011 19:44

JMD: Koncept drogerii Hebe ma bazować na fachowych poradach

Jeronimo Martins Dystrybucja, właściciel sieci sklepów Biedronka, rozpoczął projekt uruchamiania drogerii w Polsce. Pierwsza drogeria HEBE została 24 maja otwarta w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 11/19.

Drogerie mają się wyróżniać niskimi cenami, markową ofertą i konsultacjami doświadczonego personelu. W drogerii HEBE znajduje się stanowisko do makijażu i stylizacji paznokci, a także kącik zabaw dla dzieci. W HEBE oprócz kosmetyków i preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała, produktów dla dzieci, chemii gospodarczej będzie można kupić m.in. biżuterię, karmę dla zwierząt, książki i kwiaty doniczkowe.

Jak dodaje Pedro da Silva, projekt drogerii HEBE będzie rozwijany w oparciu o doświadczenia zebrane w pierwszej i kolejnych uruchamianych placówkach HEBE.

Drogeria HEBE w Warszawie będzie czynna 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 21.00, w soboty 9.00 - 18.00, a w niedziele 10.00 - 16.00. Zarówno w tej pierwszej placówce, jak i w kolejnych, które będą powstawać, będzie można płacić kartą.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10964

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane