Jose Mourinho będzie reklamował napój 4Move

Autor: dlahandlu.pl 4 lutego 2015 09:23

Jose Mourinho będzie reklamował napój 4Move

Firma FoodCare podpisała kilkuletnią umowę z menedżerem Chelsea Londyn, Jose Mourinho. Na jej mocy wizerunek jednego z najsłynniejszych trenerów na świecie pojawi się na etykietach najnowszej linii izotoników 4Move oraz zostanie wykorzystany w kampaniach promocyjnychej.

Jose Mourinho jest kolejnym po Mike'u Tysonie i Robercie Kubicy wybitnym przedstawicielem świata sportu, który został ambasadorem jednej z marek należących do FoodCare. Współpraca 4MOVE z portugalskim menedżerem obejmuje szerokie wykorzystanie wizerunku Mourinho w działaniach ATL oraz licznych inicjatywach dedykowanych konsumentom. Na najbliższe miesiące FoodCare przygotował liczne aktywności, które bardzo pozytywnie zaskoczą fanów 4MOVE.

Marka 4MOVE jest najdynamiczniej rozwijającym się brandem w kategorii napojów izotonicznych w Polsce. W ciągu 12 miesięcy - od stycznia 2014 r. do grudnia 2014 r. - marka odnotowała ponad dwukrotny wzrost sprzedaży w ujęciu ilościowym w sztukach (109 proc.) oraz niemalże podwoiła sprzedaż w ujęciu wartościowym (92 proc.), głównie kosztem zagranicznych konkurentów (dane za firmą Nielsen).

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ~p 2015-02-04 14:27:13

    A on o tym wie?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11051

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane