REKLAMA
REKLAMA

Jupik rusza z nową promocją dla najmłodszych

Autor: portalspozywczy.pl 18 maja 2010 09:21

W promocji najmłodsi klienci mają szansę wygrać atrakcyjny wyjazd na Jupik Camp. Promocja rusza 17 maja, a wraz z nią kampania w stacjach TV oraz w Internecie. Równocześnie ze startem promocji zostaje uruchomiona nowa odsłona strony www.jupik.com.

REKLAMA

Za współzawodnictwo na stronie www.jupik.com, co miesiąc do wygrania są nagrody: konsole Wii, iPody, plecaczki i wiele innych gadżetów. Finałowa nagroda to wakacyjny wyjazd na Jupik Camp dla 15 czteroosobowych drużyn.

Promocja będzie wsparta kampanią telewizyjną. Już 17 maja rusza emisja spotu reklamowego zarówno w stacjach ogólnopolskich (TVP, Polsat), jak i w najpopularniejszych stacjach dziecięcych (Jetix Play, Zig Zap, Nickelodeon, Disney XD oraz Cartoon Network).
W TVP i Polsacie spoty ukazywać się będą przy programach dla dzieci, popularnych bajkach i filmach familijnych. W stacjach dziecięcych w całej ramówce. Kampania telewizyjna będzie wspierana kampanią online na dziecięcych witrynach internetowych. Promocja jest również wspierana w punktach sprzedaży oraz w prasie handlowej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA