REKLAMA
REKLAMA

Kampania i promocja konsumencka wspierają sprzedaż kefirów Robico

Autor: wirtualnemedia.pl 15 maja 2015 12:20

Kampania i promocja konsumencka wspierają sprzedaż kefirów Robico Fot. Robico

ZUH Robico rozpoczęły ogólnopolską kampanię reklamową kefiru Robico, która poprzez niesztampową formę ma zwrócić uwagę odbiorców i zapoznać ich z zaletami produktu - informują wirtualnemedia.pl.

REKLAMA

W spotach o nietypowej dla kategorii produktów mlecznych kreskówkowej konwencji w głównej roli występuje bohater symbolizujący kefir Robico. Zabawne dialogi dyskutujących o nim postaci podkreślają jego główne zalety: trzy wygodne opakowania, naturalny skład z żywymi kulturami bakterii oraz świeżość i smak gaszący pragnienie.

Kampania obejmuje dwa 15-sekundowe spoty emitowane w telewizji i internecie, a także reklamy w radiu, prasie, na outdoorze i POS-ach. Jest to pierwsza tak duża akcja promująca ten produkt.

Działaniom wizerunkowym towarzyszy promocja konsumencka z rowerami marki Kross Grand Vienna oraz zestawami: lunchbox Tupperware, kubek i torba - do wygrania. Aby wziąć w niej udział, należy zarejestrować kod z nakrętki Robico na stronie kolosalnaroznica.pl, odpowiedzieć na pytanie konkursowe i/lub uzupełnić komiks. Promocja potrwa do 22 czerwca.

Działania realizują agencja JJ Entertainment i dom mediowy Star Media.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA