Kampania margaryny Śniadaniowej

Autor: pr 29 kwietnia 2015 13:18

 Kampania margaryny Śniadaniowej Fot. Z.T. Bielmar

Margaryna do smarowania pieczywa „Śniadaniowa“ z Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o. będzie bohaterką szerokiej kampanii reklamowej zaplanowanej na maj.

Kompleksowe działania reklamowe rozpoczną się 1 maja. Celem kampanii realizowanej pod hasłem “Śniadaniowa - teraz także na drugie śniadanie” jest wzmocnienie wizerunku produktu wysokiej jakości.

Margaryna pojawi się w nowym opakowaniu z logo kampanii informacyjno-edukacyjnej „Jem drugie śniadanie”, której Bielmar jest sponsorem. Jej celem jest wyrobienie w Polakach, a zwłaszcza w dzieciach i młodzieży, dobrego nawyku jedzenia drugiego śniadania. Bielmar zaangażował się w kampanię jednocześnie wspierając akcję Pajacyk, której logo  także znalazło się na opakowaniu, dzięki czemu około 15 tysięcy posiłków zostanie przekazane niedożywionym dzieciom w Polsce.

Od początku maja reklamy pojawią się w wybranych magazynach branżowych i konsumenckich, m.in. w Dobrych Radach, Claudii, Kobiecie i życiu. Z początkiem miesiąca startują też emisje 15 sekundowych spotów oraz bilbordów sponsorskich w Polsacie, TVP, TVN i stacjach tematycznych. Wizerunek Śniadaniowej pojawi się na 300 bilbordach w całej Polsce. Kreacją kampanii zajęła się agencja Optima Marketing Group, natomiast planowanie, zakup mediów oraz działania PR realizuje agencja Zaza Media.

 

 

 

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12737

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane