Kampania teaserowa zup marki Profi

Autor: Marketing przy kawie 5 maja 2014 10:22

30 kwietnia wystartowała kampania teaserowa zup marki Profi. W wybranych miastach Polski pojawiły się kreacje OOH z hasłem „Jeszcze nie miałam tego w ustach".

 Głównym celem akcji jest poinformowanie konsumentów o nowych zupach instant w płynie wprowadzonych do oferty Profi oraz umocnienie świadomości samej marki.

Ogólnopolska kampania reklamowa ma charakter teaserowy i potrwa (łącznie z drugą odsłoną) do 30 maja. Będzie prowadzona za pośrednictwem nośników outdoorowych w Częstochowie, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zabrzu.

W ramach kampanii prowadzone są również działania w social media (fan page na Facebooku) oraz promocja w punktach sprzedaży (materiały POS, gadżety, pakiety promocyjne, zestawy samplingowe). Przewidziano akcje ambientowe na terenie całego kraju. Przygotowano też serwis www.kochamzupy.pl.

To kolejna kontrowersyjna kampnia marki - w 2013 roku zespół orzekający Komisji Etyki Reklamy stwierdził, że przedstawienie w reklamie kobiety otrzymującej od mężczyzny kwiat i zastosowanie hasła „Bo zupa była prawdziwa" nawiązuje do hasła ze znanej kampanii społecznej „Bo zupa była za słona" i przedstawionej tam ofiary przemocy domowej. Oceniono, że kampania reklamowa zup Profi nie była prowadzona w poczuciu odpowiedzialności społecznej oraz zgodnie z dobrymi obyczajami.

 

  • Hania 2014-05-30 15:03:50

    Też jadłam ogórkową i była ok. Na pewno lepsza niż te wszystkie zupki w proszkach. A dym o reklamę wydaje mis ie mocno przesadzony.

  • Zolza802 2014-05-19 22:46:59

    Ogórkowa instant jest przepyszna. Do pracy w sam raz.

  • Megi 2014-05-19 16:23:07

    A ja kupiłam kubek instant grochowa i był pyszny jak domowy, polecam. W pracy na szybko - super:)

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane