REKLAMA
REKLAMA

Kampus Google powstanie na warszawskiej Pradze

Autor: www.dlahandlu.pl 5 maja 2015 09:42

Kampus Google powstanie na warszawskiej Pradze fot. googlepolska.blogspot.com

Zarząd BBI Development poinformował, że 4 maja spółka zależna - Centrum Praskie Koneser - zawarła umowę najmu ze spółką Google Poland. Na jej podstawie CPK odda w najem Google pomieszczenia biurowe w rczęści biurowo-handlowej projektu Centrum Praskie Koneser.

REKLAMA

Wynajęta na podstawie umowy powierzchnia nie przekracza 5  proc. łącznej powierzchni najmu całego obiektu.

- Miesięczny czynsz najmu ustalony przez strony nie odbiega od rynkowych stawek czynszu powszechnie stosowanych dla obiektów o standardzie i lokalizacji zbliżonych do tego typu obiektów - informuje BBI Development.

- Kampus Warsaw dołączy do naszej międzynarodowej sieci kampusów w Londynie, Tel Awiwie i Seulu, z przestrzeniami w Madrycie i Sao Paulo, które zostaną otwarte w dalszej części roku. Drzwi kampusu zostaną otwarte pod koniec 2015 r. Mamy nadzieję, że obiekt stanie się centrum społeczności startupowej nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowo-Wschodniej - informuje Google.

  • gość 2015-06-10 15:18:28

    Dowód na to jak bardzo opłaca się rewitalizować. Miasto przeznaczyło na Pragę 1,4 mld, tacy inwestorzy jak Koneser pewnie drugie tyle, jeśli się zainwestuje w Pragę, to myślę, że takich firm jak Google będzie tu więcej. Poprawiliśmy komunikację, teraz czas na poprawę jakości życia.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA