REKLAMA
REKLAMA

Kaufland rusza z loterią jubileuszową

Autor: dlahandlu.pl 18 sierpnia 2016 10:05

Z okazji 15-lecia działalności na polskim rynku, sieć Kaufland zorganizowała konkurs dla klientów. Konkurs trwa od 18 sierpnia do 26 października 2016 roku. Podzielony jest na 10 tygodniowych etapów – w każdym do wygrania samochód Audi A3.

REKLAMA

Aby wziąć udział w konkursie Kauflandu, należy zrobić zakupy za co najmniej 50 zł (z wyłączeniem alkoholi, wyrobów tytoniowych i e-papierosów), zarejestrować paragon na stronie kaufland15lat.pl oraz wykonać zadanie konkursowe, które polega na jak najbardziej kreatywnym dokończeniu zdania: „Lubię robić zakupy w marketach Kaufland, ponieważ…”, 

W każdym tygodniu można wziąć udział w konkursie wielokrotnie, rejestrując więcej niż jeden paragon za minimum 50 zł i zwiększyć w ten sposób szansę na wygraną. 

Konkursowi towarzyszy akcja lojalnościowa "Częściej kupujesz, częściej zyskujesz". Klienci, którzy pięciokrotnie dokonają zakupów za minimum 50 zł i zachowają paragony, mogą odebrać w punkcie informacyjnym zlokalizowanym na terenie dowolnego sklepu sieci bon o wartości 25 zł.

Kaufland ma w Polsce ponad 200 sklepów. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA