REKLAMA
REKLAMA

Kaufland w Tulipan Park Gliwice tworzy centrum dystrybucyjne dla Polski południowej

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2010 12:49

Firma Kaufland wynajęła 24 500 mkw. w Tulipan Parku Gliwice. To jedna z największych transakcji zawartych na polskim rynku magazynowym w 2010 roku. Powierzchnia wynajęta przez Kaufland w parku logistycznym Segro obejmuje nowoczesną powierzchnię magazynową, biurową oraz chłodniczą. Magazyn w Gliwicach będzie spełniał funkcję centrum dystrybucji sieci Kaufland do obsługi Polski południowej.

REKLAMA

Po podpisaniu umowy z Kauflandem, istniejąca powierzchnia biznesowa w Tulipan Park Gliwice jest już całkowicie wynajęta. - Obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie rozbudowanej sieci dróg stanowi doskonałe miejsce dla rozwoju prężnie działającego centrum dystrybucyjnego - mówi Paweł Sapek, dyrektor regionu Segro Poland.

Grupa Kaufland należy do pięciu największych europejskich przedsiębiorstw handlowych w branży spożywczej. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2001 roku. Obecnie posiada ponad 130 sklepów na terenie całego kraju.

Tulipan Park Gliwice jest położony na terenie 48 hektarów i zlokalizowany w strategicznym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 łączącej Kraków z Wrocławiem i zachodnią granicą Polski i 15 km od węzła autostrad A1 i A4. Atu


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA