PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Klub fitness i LPP Tex wynajęły powierzchnię w Sukcesji

Autor: dlahandlu.pl 2 sierpnia 2012 09:37

Firmy Pure Health & Fitness, operator sieci klubów fitness w Polsce, oraz LPP TEX, importer i dystrybutor artykułów wyposażenia wnętrz, dołączyły do grona najemców centrum handlowego Sukcesja w Łodzi. Właśnie zostały podpisane umowy z inwestorem, łódzką spółką Fabryka Biznesu.


Klub Pure Jatomi Fitness w Sukcesji zajmie 2185 mkw. powierzchni i będzie wyposażony m.in. w wielofunkcyjne systemy do ćwiczeń siłowych i sprzęt do ćwiczeń cardio oraz oferujący najnowsze formy treningu, w tym jukari fit to flex. Do dyspozycji gości będą również kawiarenka internetowa i sauna, a w sezonach wiosenno-letnich także 300-metrowy taras z widokiem na zielony dach.
Klub powstanie w strefie rozrywkowo-rekreacyjnej centrum, w której znajdą się również m.in. kino Helios  z ponad 2100 miejscami, 9 salami, w tym premierową i do projekcji 3D, park rozrywki z torem kręglarskim, bilardem i bogatą ofertą dla dzieci, ścianka wspinaczkowa oraz plac zabaw z możliwością pozostawienia dzieci pod opieką.
LPP TEX otworzy w galerii sklep Home&You 358 mkw. na dolnym parterze z akcesoriami i tkaninami do dekoracji wnętrz.
Sukcesja powstanie przy al. Politechniki 5, w pobliżu kampusu Politechniki Łódzkiej, Międzynarodowych Targów Łódzkich i nowego osiedla mieszkaniowego.
W kompleksie znajdą się: galeria handlowa z food court'em (172 sklepy i punkty usługowe), wspomniana strefa rozrywkowo-rekreacyjna, hotel klasy biznesowej oraz dwupoziomowy parking. Powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 120 tys. mkw., najmu około 50 tys. mkw., a terenu 3,2 ha.
Sukcesja zostanie otwarta w 2014 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11207

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane