REKLAMA
REKLAMA

Kolejna marka odzieżowa w gorzowskiej galerii handlowej

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 2 marca 2012 14:30

Do grona najemców Centrum Handlowego NoVa Park dołączyła marka Lindex, która na parterze zajmie powierzchnię 729 mkw.

REKLAMA
Lindex to wywodząca się ze Szwecji marka odzieżowa. W ofercie firmy znajduje się kilka różnych konceptów w ramach działów damskiego, bielizny, dziecięcego i kosmetyków. Lindex w NoVa Park będzie 5 salonem tej marki w Polsce.

Komercjalizację realizuje inwestor tj. irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski developer Futureal. W tej chwili wynajęta powierzchnia Centrum NoVa Park wynosi 85 proc.

Na powierzchni 32.400 mkw. (powierzchnia najmu) w centrum handlowym NoVa Park, zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo/usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.

Oddanie obiektu planowane jest na kwiecień 2012 roku. Wśród najemców znajdą się m in. Piotr i Paweł, H&M, C&A, KappAhl, Intersport, KFC, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter, Media Expert, Mohito, New Yorker, Pure Fitness, Claire`s, Puma, North Fish, Home&you, Centro. Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie Centrum Handlowego są Warbud i Mercury Engineering.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12382

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA