PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Kolejne awanse w Jones Lang LaSalle

Autor: dlahandlu.pl/pr 9 lutego 2011 10:34

Jones Lang LaSalle ogłosił kolejne awanse pracowników. Wśród awansowanych osób znaleźli się: Patrycja Dzikowska, Ewelina Kałużna i Jakub Sylwestrowicz.

Patrycja Dzikowska, została awansowana na stanowisko dyrektora w dziale badań rynku i doradztwa w Jones Lang LaSalle. Od momentu dołączenia do Jones Lang LaSalle w 2004 roku, odpowiadała za usługi konsultingowe dla wielu projektów handlowych, także tych w Europie Środkowo-Wschodniej. Nadzoruje również prowadzenie badań i analiz.

Ewelina Kałużna została awansowana na stanowisko dyrektora w dziale wynajmu powierzchni biurowych w Jones Lang LaSalle, w którym pracuje od połowy 2005 roku. Aktywnie współpracuje z większością polskich i międzynarodowych deweloperów i właścicieli budynków biurowych obecnych na rynku warszawskim.

Jakub Sylwestrowicz został awansowany na stanowisko dyrektora w dziale reprezentacji najemcy w Jones Lang LaSalle. Odpowiada za obsługę najemców, lokalnych i międzynarodowych klientów korporacyjnych Jones Lang LaSalle. Doradza firmom w zakresie planowania strategii wynajmu, definiowania potrzeb lokalowych, identyfikowania dostępnych alternatyw, wyboru odpowiednich rozwiązań oraz negocjacji umów najmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Maciek 2011-02-09 15:40:30

    Informacje o awansach w jakieś firmie na portalu dla firm handlowych? To się chyba nazywa SPAM, tak?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9672

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane