REKLAMA
REKLAMA

Kolejne wnioski o upadłość Merlin.pl

Autor: dlahandlu.pl 16 grudnia 2015 20:14

Czerwona Torebka, właściciel Merlin.pl, podała, że 15 grudnia 2015 r. powzięła informację o złożeniu przez spółkę Virtualo w Sądzie Rejonowym Poznań - Stare Miasto wniosku o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku Merlin.pl. Wniosek został złożony w Sądzie 3 grudnia 2015 r.

REKLAMA

Ponadto 11 grudnia w sądzie swoje wnioski o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku Merlin.pl złożyła spółka Dante ze Szczecina oraz trzy osoby: Jerzy Ślebodziński, Marcin Kierzkowski i Zbigniew Lobert prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Sejf Danych w miejscowości Borówiec.  

Wcześniej podobne wnioski napłynęły też m.in. od spółek Rekman, Herlitz z Baranowa, Perfect Eye Optic Żanna Nowak, Exorigo-Upos i TM Toys (dwa ostatnie zostały umorzone).

Przypomnijmy: Pod koniec listopada spółka Topmall ogłosiła, że w ciągu kilku tygodni zacznie wyprowadzać markę Merlin.pl na prostą oraz odbudowywać zaufanie klientów i dostawców.

  • pracownik 2015-12-18 00:41:13

    Pracownicy Merlina na święta bez wypłaty.

    Merlin zalega pracownikom z wypłatami za październik oraz za listopad. Tłumaczy się zajęciem konta bankowego przez komornika.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA