REKLAMA
REKLAMA

Kolejny hipermarket Carrefour wprowadza system "jednej kolejki"

Autor: www.dlahandlu.pl 28 sierpnia 2013 09:45

W toruńskim hipermarkecie Carrefour wprowadzono system „jednej kolejki". Ma on na celu poprawę komfortu klientów oraz usprawnienie zakupów.

REKLAMA

Klienci ustawiają się wzdłuż wyznaczonej części linii kas, następnie po wyświetleniu się na monitorze numeru wolnej kasy, podchodzą do niej i płacą za swoje zakupy. Osoba, która wcześniej ustawi się w kolejce zostanie obsłużona w pierwszej kolejności. Przy każdej z kas objętych systemem jednocześnie znajduje się maksymalnie dwóch klientów. Jeżeli w kasie skończy się rolka lub klient ma problemy z kartą płatniczą, pozostałe kasy są czynne i cała kolejka nie jest wstrzymywana.

System po raz pierwszy został wprowadzony w warszawskim hipermarkecie Carrefour Reduta w połowie 2011.  Obecnie działa on w kilkunastu placówkach Carrefour, m.in. na terenie Warszawy, Krakowa, Szczecina oraz Wrocławia.

 

Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także 20 galerii handlowych skupionych w dużych i średnich miastach.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA