REKLAMA
REKLAMA

Kolejny krok do budowy potężnego kompleksu biurowo-handlowego na Młocinach

Autor: Propertynews.pl/tcnwarszawa.pl 10 marca 2013 10:39

Firma Coimpex, przyszły inwestor kompleksu biurowo-handlowego na warszawskich Młocinach złożył w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska raport wpływu inwestycji na środowisko - podaje tvnwarszawa.pl. Firma oczekuje także na zmiany w studium zagospodarowania miasta, które pozwolą na zbudowanie galerii handlowej.

REKLAMA
O inwestycji pisaliśmy w październiku ubiegłego roku. W tym momencie znane są kolejne szczegóły projektu. Wiadomo, że galeria handlowa będzie dysponowała powierzchnią 67 tys. mkw. Obok sklepów i restauracji powstanie m.in. kino oraz trójpoziomowy parking podziemny.

Zgodnie z planem w pierwszym etapie inwestycji powstaną cztery biurowce o powierzchni 22 tys. mkw. To jednak nie koniec ambitnych planów firmy Coimpex, której jednym z głównych udziałówców jest Pirelli Pekao Real Estate.

Jak dowiedział się tvnwarszawa.pl inwestor planuje zrealizować łącznie pięć etapów. Oprócz galerii handlowej i czterech biurowców docelowo na terenach wokół Huty Warszawa powstanie prawie 180 tys. mkw. powierzchni biurowej.

W drugim etapie inwestor planuje budowę 85 tys. mkw. powierzchni na ternach przy ul. Rokokowej i Nocznickiego. W trzecim etapie przy Hucie powstanie dalsze 30 tys. mkw. W czwartym i piątym natomiast kolejne 68 tys. mkw. Najwyższy z budynków będzie miał kilkanaście kondygnacji - pisze tvnwarszawa.pl.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA