PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Kolporter rezygnuje z wymogu kaucji przy prowadzeniu saloników prasowych

Autor: dlahandlu.pl 27 stycznia 2016 10:16

Kolporter rezygnuje z wymogu kaucji przy prowadzeniu saloników prasowych fot. Kolporter

Kolporter zmienia system rekrutacji osób chętnych do prowadzenia saloników prasowych. Spółka zrezygnowała z wymogu wpłacania kaucji, a przyszłym współpracownikom oferuje możliwość przejścia na stanowisko menadżerskie.

– To bardzo istotna zmiana w naszym systemie partnerskim. Dotychczas jednym z wymogów była wpłata kaucji, w wysokości kilku tysięcy złotych. W stosunku do innych, podobnych ofert rynkowych ta opłata była stosunkowo niska, ale mimo to mogła być barierą dla wielu osób. Dlatego zdecydowaliśmy się ją wyeliminować. Nasza obecna propozycja to brak konieczności posiadania jakiegokolwiek wkładu własnego, gwarantowane wynagrodzenie podstawowe i możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.
Saloniki prasowe prowadzone są przez partnerów, którym firma zapewnia m.in. stałe wynagrodzenie podstawowe, dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wielkości obrotu, premię za realizacje celów handlowych, premię za realizacje standardów sieci oraz wynagrodzenia dodatkowe. –  Nie wymagamy doświadczenia w handlu, mamy własny system szkoleń, który przygotowuje przyszłego partnera do pracy. Najważniejsza jest dla nas postawa, chęć współpracy, dobre nastawienie do klienta. Aby do nas dołączyć wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej. Nasi doradcy kontaktują się z osobami chętnymi do prowadzenia saloników i przedstawiają szczegóły dotyczące przyszłej współpracy – dodaje Dariusz Fryziel, doradca ds. personalnych w Kolporterze.

Obecnie, w ramach systemu partnerskiego, ze spółką współpracuje około tysiąc osób w całej Polsce. Kolporter zarządza siecią ponad 1000 saloników prasowych i salonów Top-Press. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11396

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane