PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Komercjalizacja Galerii NDM wkroczyła w II etap

Autor: www.dlahandlu.pl 22 czerwca 2012 11:41

Salon meblowy Bodzio wynajął ostatni wolny lokal w I fazie inwestycji Galerii NDM, w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Wojska Polskiego 20. Głównym najemcą w obiekcie jest supermarket Marcpol.

- Nowy Dwór Mazowiecki to bardzo interesujący rynek - mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację i zarządzanie obiektem. - Z jednej strony bardzo blisko Warszawy, więc relatywnie wysoka siła nabywcza mieszkańców, z drugiej - nowe lotnisko w mieście, z którego już w lipcu będzie regularnie latał Ryanair i Wizzair. W promieniu 1 kilometra od lokalizacji inwestycji mieszka kilka tysięcy osób, oprócz tego budowanych jest obecnie kilkaset mieszkań. Obecnie prowadzimy rozmowy dotyczące II fazy inwestycji m.in.: z dużym operatorem elektronicznym, sklepem typu dom i ogród, kilkoma dużymi operatorami z branży odzież i obuwie, oraz drogerią. II faza inwestycji będzie oddana w użytkowanie na przełomie II i III kwartału przyszłego roku. Docelowa powierzchnia obiektu wyniesie ok. 7 000 - 8 000 mkw. - dodaje Wojciech Drozd.

RetPro zajmuje sie kompleksową komercjalizacja i zarządzaniem inwestycjami komercyjnymi. RetPro zarządza m.in.: Galerią BEM (Zambrów), Galerią NDM (Nowy Dwór Mazowiecki), Galerią Mrówka (Ciechanów), Galerią Łomża, Galerią pod Dębami (Warszawa).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11109

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane