REKLAMA
REKLAMA

Kompania Piwowarska wprowadza nowe piwa i wspiera je reklamą

Autor: pr 7 września 2011 10:46

Kompania Piwowarska wprowadza nowe piwa i wspiera je reklamą

Do sprzedaży trafiają trzy nowe piwa Kompanii Piwowarskiej: Żubr Ciemnozłoty, Redd`s Cranberry i Książęce Pszeniczne. Wspierają je działania reklamowe.

REKLAMA
Jako pierwszy w sprzedaży pojawia się Żubr Ciemnozłoty - w półlitrowych butelkach i puszkach o zawartości alkoholu wynoszącej 6,9 proc., a zawartości ekstraktu - 15 proc. Nowe piwo to edycja limitowana Żubra - w sklepach pozostanie tylko do lutego przyszłego roku.

Wprowadzeniu Żubra Ciemnozłotego na rynek towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem "Nowy w stadzie", która obejmuje telewizję, prasę, internet, outdoor i punkty sprzedaży (materiały POS, odpowiednie ustawienie na półkach i w lodówkach).

Natomiast od początku października będzie można kupić Książęce Pszeniczne - w półlitrowych butelkach, których etykiety zaprojektowało Wilk Studio. Piwo będzie skierowane przede wszystkim do koneserów, którzy szukają wyróżniającego się smaku. Elegancka graficznie etykieta nowego produktu ma podkreślać kilkusetletnią tradycję warzenia piw pszenicznych. Książęce Pszeniczne będzie wspierać kampania reklamowa.

Jesienią na rynku pojawi się także nowy wariant piwa Redd`s - limitowana edycja Redd`s Cranberry o smaku żurawinowym. Nowe piwo będzie dostępne w czarnych półlitrowych puszkach z czerwono-bordowym logotypem i szarfą. Będzie je można kupić w wybranych hiper- i supermarketach w całym kraju.

  • znawczyni piwa 2011-09-16 14:27:40

    Piłam Redd`sa o smaku żurawinowym jest naprawdę wyśmienity

    Polecam !!!!

    Od tej pory jest to moje ulubione piwo.

  • max 2011-09-07 16:46:31

    chujowy ten zubr

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA