REKLAMA
REKLAMA

Kończą się koncesje na sprzedaż alkoholu w Warszawie

Autor: Życie Warszawy 28 stycznia 2011 08:36

W niektórych dzielnicach Warszawy kończą się koncesje na alkohol i potrzebne są nowe, z większymi limitami.To Rada Warszawy decyduje o ilości punktów sprzedaży alkoholu - limituje sklepy detaliczne i lokale gastronomiczne - informuje Życie Warszawy.

REKLAMA
Władze niektórych stołecznych dzielnic proszą o zwiększenie ilości punktów sprzedaży alkoholu.

Jak informuje Życie Warszawy rozwój miasta i budowa kolejnych osiedli wymusza powstawanie nowych sklepów i lokali rozrywkowo - gastronomicznych.

 

  • auua 2011-01-28 13:03:13

    kilka lat do tyłu podjąłem decyzję o wprowadzeniu piwa do sprzedaży na wynos. Nie wiedziałem jaka to droga przez mękę w uzyskaniu tego zezwolenia. To jest gorsze niż gułag. Taki mamy ten dziki kraj.Aby uzyskać to zezwolenie to się pytam tych idiotów legislatorów po co w przepisach wstawili konieczność uzyskania decyzji Sanepidu do sprzedaży piwa? jak jest np.w puszce? Czym różni się sprzedaż używki jakim jest papieros od sprzedaży używek alkoholowych. I jedne i drugie są monopolem państwowym, obydwie używki wywołują raka, uzależniają więc dlaczego jedne sprzedaje się bez żadnych ograniczeń a drugie na idiotyczne zezwolenia. Jaką armię urzędników tylko do tych zezwoleń państwo zatrudnia ile to zmarnowanych ton papieru, materiałów biurowych, pieniędzy tylko po to aby sztucznie kontrolować branżę. Przy papierosach tego nie ma i jest ok. Ogólnie to jest pod tym względem paranoja, a miało być przyjazne państwo, a jest wielkie g...no.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA