REKLAMA
REKLAMA

Konkurs i kampania Gillette Sensitive

Autor: wirtualnemedia.pl 1 października 2013 13:46

Pod hasłem "Wyzwanie Gillette Sensitive" rozpoczęła się kampania reklamowa maszynki do golenia Gillette FusionProGlideSensitive.

REKLAMA
Reklama emitowana w ramach kampanii "Wyzwanie Gillette Sensitive" pokazuje, jak mężczyzna ogolił się maszynką Gillette FusionProGlideSensitive podczas skoku ze spadochronem z wysokości 4 tys. metrów.

Ma to pokazać, że GilletteProGlide Sensitve - zaprojektowana dla potrzeb skóry wrażliwej - pozwala mężczyznom na golenie się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, nie powodując podrażnień skóry.

Akcja obejmuje również konkurs prowadzony w aplikacji na facebookowym fanpage'u Gillette Polska. Należy w nim zgłosić pomysł na ekstremalne zadanie do wykonana. Trzy wybrane zadania zostaną zrealizowane prze osoby, które się do tego zgłoszą, a ich wykonawcy zaraz potem ogolą się maszynką Gillette FusionProGlideSensitive. Ponadto w aplikacji można wziąć udział w mini grze, w której do zdobycia jest 30-procentowa zniżka na produkty Gillette Fusion Proglide Sensitive.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA