REKLAMA
REKLAMA

Konkurs wspiera sprzedaż serów Serenada

Autor: pr 7 maja 2014 14:31

Z początkiem maja Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek rozpoczęła nowy konkurs promujący sery marki Serenada, o tajemniczym tytule „Seryjny Porywacz". Co tydzień uczestnicy mają szansę wygrać tablety, a w finale - sześć wycieczek zagranicznych i samochód Mitsubishi Space Star.

REKLAMA

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy pomóc „Rodzinie Serenado" znaleźć sery, które porwał „SERyjny Porywacz" i kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: „W jakim charakterystycznym dla tego państwa miejscu mógł je ukryć i dlaczego. Dział Marketingu zaprojektował mechanizm konkursu ściśle powiązany z zakupem serów Serenada. Dlatego, aby wziąć udział w konkursie trzeba kupić sery Serenada i zachować paragon.

Już od maja w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych będą emitowane piętnastosekundowe  rekspotylamowe. Intensywne działania promujące konkurs obejmą również internet oraz radio. Przechodniów na ulicach miast do odnalezienia porwanych serów będą zapraszały citylighty.

Kampanie wspierana jest również przez dedykowane materiały POS (m.in. listwy cenowe i woblery umieszczane obok ekspozycji produktów) , prasę branżową oraz akcje w gazetkach sieci handlowych. Kampania potrwa od 5 maja do 15 czerwca 2014 roku.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12967

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA