Konsumencki konkurs marki N-Gine

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 24 sierpnia 2011 11:33

Marka N-GINE ruszyła z promocją energetyków. W ramach konkursu dla konsumentów pod hasłem „Wyścig po nagrody" wygrać można wyjazd na Grand Prix Formuły 1.

Udział w konkursie bierze każdy dowolny napój z portfolio marki N-GINE. Wystarczy zachować paragony potwierdzające zakup i zarejestrować je na stronie marki (www.n-gine.pl). Przez cały okres trwania promocji, czyli od 16 sierpnia br. aż do 22 stycznia 2012 roku można na bieżąco rejestrować kolejne dowody zakupu produktów N-GINE.

W konkursie codziennie wygrać można repliki bolidów Formuły 1, a co tydzień - iPody i karnety na wspaniałą imprezę na torze kartingowym. Osoby, które zarejestrują największą liczbę paragonów potwierdzających zakup napojów N-GINE wezmą udział w rywalizacji finałowej, w której czekają dwa dwuosobowe wyjazdy na zawody w ramach cyklu Grand Prix Formuły 1.

Konkurs marki N-GINE promują nowe większe puszki energetyku z informacją o promocji, materiały POS w punktach sprzedaży oraz komunikacja na profilu marki na Facebooku.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4171

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane