Kontigo - nowa sieć sklepów Eurocashu

Autor: www.dlahandlu.pl 23 października 2014 19:05

Kontigo - nowa sieć sklepów Eurocashu

Grupa Eurocash inwestuje w sieć sklepów kosmetycznych Kontigo. Pierwszy sklep npowstał w Warszawie, przy Chmielnej. Kolejne otwarcia planowane są na pierwszą połowę listopada w Piasecznie i centrum Warszawy.

 

- Kontigo to sklepy skierowane do współczesnych kobiet, które w komfortowych warunkach chcą kupować kosmetyki i oczekują obsługi na najwyższym poziomie. Nie znajdziemy tu chemii gospodarczej, artykułów dla dzieci ani dla mężczyzn. Uważamy, że brakowało na polskim rynku takiego sklepu kosmetycznego, w którym kobieta może kupić produkty tylko dla siebie. Przeprowadziliśmy szereg badań, zapytaliśmy kobiety czego oczekują i dokładnie to im daliśmy - powiedziała dyrektor generalna Kontigo, Rita Amaral.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pan_polak 2015-03-07 20:39:12

    Hm....takie to polskie. Zawiść ..!    Pozdrawiam "prawdziwego polaka",takiego właśnie zgorzkniałego i rozgoryczonego na czyjś sukces.

    a Tobie Rita sukcesu na polskim rynku !

  • prawdziwy polak 2014-10-27 16:23:38

    Rita nie otwiera sobie takie sklepy w Portugalii albo na księżycu, w Polsce takich cwaniaków nadzianych kasą na nie potrzeba. A może do chin, tam ich jest dużo.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11084

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane