Krajalnice automatyczne firmy GRAEF

Autor: produkty 8 kwietnia 2013 12:31

Krajalnice automatyczne firmy GRAEF

Automatyczne krajalnice z serii VA są przeznaczone do handlu detalicznego, małej produkcji i cateringu. Firma Uniscale jest dystrybutorem tych urządzeń w Polsce.

W skład nowej serii krajalnic automatycznych VA niemieckiej firmy GRAEF wchodzą trzy modele: VA 802, VA 804 i VA 806. Ich szybkość krojenia 
wynosi od 30 do 70 cięć na minutę.

W przypadku krajalnicy GRAEF VA 802 intuicyjny panel operatora pozwala uzyskać odpowiednie ułożenie pokrojonego produktu: 4 kolumny po 6 cm każda, 4 rzędy z dowolnie ustalonym odstępem pomiędzy nimi, po okręgu z wieloma warstwami, w rzędach jeden plasterek na drugim. Producent wprowadził w tym urządzeniu i inne przydatne patenty, typu odporne na zerwanie łańcuszki odbierające pokrojony produkt, system docisku krojonego produktu (który pozwala na krojenie „do ostatniego plasterka"). 

- Krajalnice automatyczne Graef mogą zostać rozbudowane o pasy transmisyjne do odbioru pokrojonych produktów oraz automatyczne podajniki tacek lub papieru co pozwala na zastosowanie tych urządzeń w bardziej skomplikowanych procesach produkcyjnych. - dodaje Wincjusz Wojciechowski
Krajalnice z serii VA firmy GRAEF dają możliwość pracy manualnej, wspomaganej jednak przez funkcję przesuwania stołu podawczego. Jest to przydatne szczególnie w branży cateringowej i pozwala na precyzyjne krojenia niewielkich ilości produktów. 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane