REKLAMA
REKLAMA

Kryształ gruby - nowa jakość dekoracji

Autor: pr 19 lutego 2015 10:05

Kryształ gruby - nowa jakość dekoracji

Znana z innowacyjnych produktów marka Cukier Królewski po raz kolejny wzbogaciła swoją ofertę o nowość. Na sklepowe półki trafił właśnie cukier biały kryształ gruby w opakowaniu z okienkiem 500 g. Produkt doskonale sprawdza się jako oryginalna dekoracja wypieków i deserów.

REKLAMA
Cukier biały kryształ gruby charakteryzuje się większymi niż tradycyjne kryształkami, które sprawiają, że produkt jest bardziej odporny na obróbkę termiczną. Dodatkowo jest wyjątkowo sypki, co gwarantuje wygodę jego używania. Dzięki swoim właściwościom cukier biały kryształ gruby stanowi świetne uzupełnienie gamy produktów przeznaczonych do wypieków.

Cukier biały kryształ gruby to nie tylko najwyższej jakości produkt przeznaczony do dekoracji, ale również innowacyjne opakowanie. Opakowanie cukru białego kryształ gruby wykonane zostało z folii, która doskonale chroni produkt przed działaniem czynników zewnętrznych i pomaga zachować jego najwyższą jakość. Dodatkowo producent wyposażył torebkę w okienko pozwalające zobaczyć produkt jeszcze przed zakupem oraz niezwykle praktyczną naklejkę, umożliwiającą wielokrotne otwieranie i zamykanie cukru.

Cukier biały kryształ gruby, 500 g, cena detaliczna ok. 3 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA