PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Krzysztof Trojanowski dyrektorem ds. rozwoju Emperii

Autor: www.dlahandlu.pl 13 lipca 2012 10:23

Krzysztof Trojanowski dyrektorem ds. rozwoju Emperii

Emperia Holding SA po zakończeniu procesu poszukiwania inwestora dla swojego segmentu detalicznego, planuje dalszy jego rozwój ponownie pod kierownictwem Krzysztofa Trojanowskiego, który będzie odpowiedzialny za wypracowanie nowych rozwiązań logistycznych.

Emperia Holding SA podjęła decyzję o dalszym rozwoju i budowie wartości sieci supermarketów Stokrotka, Maro Markety i Społem Tychy. Zespół ds. rozwoju Emperii, którego pracami od sierpnia pokieruje Krzysztof Trojanowski, koncentruje się na wyborze optymalnych rozwiązań logistycznych. Proces tworzenia systemu logistycznego już się rozpoczął i potrwa ok. trzech miesięcy. Obecnie trwają poszukiwania zewnętrznych doradców, którzy będą mogli dodatkowo wesprzeć jego realizację.

- Pełniąc funkcję dyrektora ds. rozwoju Emperii jestem odpowiedzialny za wypracowanie optymalnego modelu logistyki magazynowej i transportu. W tej chwili analizujemy możliwości. Jedną z nich jest stworzenie własnego centrum dystrybucyjnego oraz systemu transportu, tak aby całą logistykę zorganizować w ramach grupy i aby asortyment przechodził wyłącznie przez nasze systemy. Dopuszczamy jednak również możliwość outsourcowania części dystrybucji oraz nie wykluczamy dalszej współpracy z dotychczasowymi dostawcami. Szukamy najlepszych rozwiązań. Kolejnym etapem będzie proces efektywnego wdrożenia tych rozwiązań w życie, tak aby przyniosły spółce jak najwięcej korzyści biznesowych, tym bardziej, że segment detaliczny Emperii jest rentowny i ma potencjał wzrostu - komentuje Krzysztof Trojanowski.

Krzysztof Trojanowski ma wieloletnie doświadczenie biznesowe. Współpracę z Emperią rozpoczął w 2004 roku. Przez ostatnie pięć lat sprawował stanowisko dyrektora ds. logistyki w spółce dystrybucyjnej Tradis, należącej niegdyś do Emperii, a obecnie do Grupy Eurocash. Przez ostatni rok pełnił funkcję dyrektora biura nadzoru właścicielskiego Urzędu Miasta Lublin i odpowiadał za efektywność i synergię działania spółek
z udziałem miasta Lublin. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest autorem pracy doktorskiej z ekonomii na temat restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11444

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane