PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Lavazza nawiązuje współpracę z liniami lotniczymi Alitalia

Autor: dlahandlu.pl 23 czerwca 2016 11:30

Lavazza nawiązuje współpracę z liniami lotniczymi Alitalia Fot. mat.pras.

Włoskie linie lotnicze Alitaliapodpisały trzyletnią umowę o współpracy z Lavazzą, producentem włoskiej kawy. W ramach porozumienia, pasażerowie podróżujący na 147 połączeniach lotniczych Alitalii będą mogli wybierać kawy z bogatej oferty Lavazzy.

Na potrzeby włoskiej linii lotniczej Lavazza wyprodukowała najwyższej jakości kawę rozpuszczalną, opartą w 100% na bazie mieszanki ziaren Arabici. Kawa będzie dostępna dla pasażerów wszystkich klas. Pasażerowie lotów długodystansowych w biznes klasie, obok kawy bezkofeinowej i rozpuszczalnej, będą mogli dodatkowo wybrać spośród trzech różnych mieszanek espresso, przygotowanych specjalnie dla Alitalii.

Pierwszą z mieszanek jest iTierra!, zrównoważona kawa wywodząca się z gospodarstw certyfikowanych przez Rainforest Alliance, zapewniająca intensywny smak z wyczuwalną nutą czekolady. Gran Riserva cechuje się bogatym, pełnym aromatem oraz słodkim smakiem, zaś Gran Crema to odpowiednio wyważone, klasyczne, włoskie espresso.

W ramach współpracy między firmami, kawy Lavazza będą ponadto serwowane
w poczekalniach Alitalii na włoskich i międzynarodowych terminalach lotniczych. Samoloty włoskich linii realizują bezpośrednie loty m.in. do dwóch polskich miast – Krakowa i Warszawy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11415

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane