PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Leroy Merlin otwiera 44. sklep w Polsce

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 21 grudnia 2012 14:50

W 2013 r. w ogólnopolskiej sieci marketów budowlano-dekoracyjnych Leroy Merlin przybędzie nowa lokalizacja. Operator otworzy hipermarket o powierzchni 10 tys. mkw. w Płocku. Będzie to jeden z największych marketów sieci w Polsce.


Sklep powstanie wraz z innymi obiektem handlowym w pobliżu trasy Księdza Jerzego Popiełuszki. Market zajmie działkę o powierzchni blisko 5 ha. Do dyspozycji klientów przewidziano 550 miejsc parkingowych. W markecie zatrudnienie znajdzie około 150 osób.
Nowy market to blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni zadaszonej oraz 2 tysiące metrów powierzchni zewnętrznej z przeznaczeniem na ogród. Będzie to jeden z największych marketów Leroy Merlin w Polsce.
Średnia wielkość sklepu Leroy Merlin to 8 tysięcy metrów kwadratowych. Największy w Polsce Gigamarket należący do Leroy Merlin ma ponad 18 tys. metrów kwadratowych powierzchni sprzedażowej.
Sklep w Płocku tradycyjnie podzielony będzie na 13 działów: budowlany, drzewny, elektryczny, narzędzi, wykładzin, glazury i traktory, sanitarny, hydrauliczny, ogrodniczy, metalowy, farb i lakierów, dekoracji, oświetlenia.
Leroy Merlin działa w Polsce od 1996 r. Sklep w Płocku będzie 44. marketem sieci. 
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane