PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Letnia promocja marki belVita

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2016 12:43

Do końca sierpnia potrwa promocja marki belVita, w której konsumenci przyrządzając zbilansowane śniadanie z belVitą, mogą wygrać żółte MINI Cabrio oraz okulary przeciwsłoneczne marki Rookie.

„Ruszaj w stronę słońca” - pod takim hasłem 1 lipca belVita rozpocznie letnie działania promocyjne, a w tym konkurs, w którym do wygrania jest żółte MINI cabrio. Wystarczy zrobić zdjęcie swojego zbilansowanego śniadania, w skład którego wchodzą ciastka belVita, a następnie zamieścić je na Facebookowym profilu marki: https://www.facebook.com/belVitaPolska/. Spośród publikowanych zdjęć, jury wyłoni zwycięzców, których nagrodzi okularami oraz wyjątkowo wakacyjnym samochodem: żółtym MINI Cabrio.

Tego lata promocja marki odbywać się będzie dwutorowo. Wszyscy konsumenci wybierający się nad morze, w weekendy od 1 lipca do 21 sierpnia mogą szukać śniadaniowego namiotu belVita w strefie projektu Plaża TVN.

Natomiast od 2 do 14 sierpnia, również w dni weekendowe, w największych miastach Polski wypatrywać można żółtego MINI cabrio, które jest do wygrania w konkursie na Facebookowym profilu marki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane