REKLAMA
REKLAMA

Libra Project podpisuje umowę z Kinetic i siecią Douglas

Autor: pr 20 grudnia 2013 09:59

Dwie kondygnacje zajmie kolejny najemca Galerii Warmińskiej - klub fitness Kinetic. Powierzchnia zostanie podzielona na strefę siłową, trzy sale fitness oraz halę do spinningu. - Kinetic zajmie 1500 mkw. Będzie to pierwszy klub marki w województwie warmińsko - mazurskim o tak dużym metrażu - mówi Mariusz Kowalczyk, leasing director spółki Libra Project, odpowiedzialnej za proces komercjalizacji Galerii Warmińskiej.

REKLAMA
Kinetic na rynku funkcjonuje od 6 lat. Posiada dwa kluby fitness - jeden w Olsztynie, przy ul. Piłsudskiego, drugi natomiast został otwarty niedawno w Ostródzie.

Dwukondygnacyjny klub fitness w Galerii Warmińskiej wyposażony zostanie w park cardio, park maszyn oraz strefę funkcjonalną.

Perfumeria niemieckiej firmy kosmetycznej, od 12 lat obecnej na polskim rynku, będzie znajdowała się na parterze i zajmie powierzchnię 270 mkw.

Coraz bardziej prawdopodobne jest, że Galeria Warmińska, która będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie, pierwszych klientów zaprosi we wrześniu 2014 roku. Obiekt o powierzchni całkowitej ponad 116 tys. mkw. posiadał będzie 170 punktów handlowych i usługowych, w tym 9-salowe multikino oraz kręgielnię.

Proces komercjalizacji inwestycji wartej 100 mln euro jest już na finiszu. Do wynajęcia pozostały ostatnie lokalizacje.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12133

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA