Libra Project podpisuje umowę z Kinetic i siecią Douglas

Autor: pr 20 grudnia 2013 09:59

Dwie kondygnacje zajmie kolejny najemca Galerii Warmińskiej - klub fitness Kinetic. Powierzchnia zostanie podzielona na strefę siłową, trzy sale fitness oraz halę do spinningu. - Kinetic zajmie 1500 mkw. Będzie to pierwszy klub marki w województwie warmińsko - mazurskim o tak dużym metrażu - mówi Mariusz Kowalczyk, leasing director spółki Libra Project, odpowiedzialnej za proces komercjalizacji Galerii Warmińskiej.

Kinetic na rynku funkcjonuje od 6 lat. Posiada dwa kluby fitness - jeden w Olsztynie, przy ul. Piłsudskiego, drugi natomiast został otwarty niedawno w Ostródzie.

Dwukondygnacyjny klub fitness w Galerii Warmińskiej wyposażony zostanie w park cardio, park maszyn oraz strefę funkcjonalną.

Perfumeria niemieckiej firmy kosmetycznej, od 12 lat obecnej na polskim rynku, będzie znajdowała się na parterze i zajmie powierzchnię 270 mkw.

Coraz bardziej prawdopodobne jest, że Galeria Warmińska, która będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie, pierwszych klientów zaprosi we wrześniu 2014 roku. Obiekt o powierzchni całkowitej ponad 116 tys. mkw. posiadał będzie 170 punktów handlowych i usługowych, w tym 9-salowe multikino oraz kręgielnię.

Proces komercjalizacji inwestycji wartej 100 mln euro jest już na finiszu. Do wynajęcia pozostały ostatnie lokalizacje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11336

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane