REKLAMA
REKLAMA

Lidl chce utrzymać w Polsce obecne tempo rozwoju

www.portalspozywczy.pl 29 marca 2012 18:22

- Tempo ekspansji sieci Lidl w 2012 roku będzie zbliżone do poziomu z roku ubiegłego. Sprzyja temu sytuacja panująca na rynku detalicznym w Polsce - mówi serwisie www.portalspozywczy.pl Anna Biskup z Działu Zakupów Lidl Polska. To może oznaczać, że niemiecki dyskonter uruchomi w naszym kraju ok. 70 nowych sklepów.

REKLAMA
Przypomnijmy, że Michał Łagunionek, prezes Lidl Polska Sklepy Spożywcze mówił kilkanaście miesięcy temu, że zarządzana przez niego sieć otworzyła w 2010 r. ok. 70 sklepów w Polsce, podobną liczbę otwarć została zaplanowana na rok 2011.
Michał Łagunionek, dodał wtedy, że polski rynek postrzegamy jako bardzo rozwojowy dlatego Lidl planuje utrzymać dotychczasowe tempo wzrostu i stale poszukuje lokalizacji pod budowę nowych sklepów.

- Realizując nowe inwestycje korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i technologii, które w równym stopniu mają zapewniać komfort i wygodę klientom sieci Lidl oraz efektywność codziennej pracy. Prowadzimy również liczne remonty sklepów już istniejących, aby dostosować je do podwyższanych stale wewnętrznych standardów - wyjaśnia Anna Biskup.

Więcej informacji: www.portalspozywczy.pl

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA