Lidl sprzedaje wyłącznie karpia w płatach

Autor: pr 19 grudnia 2011 14:56

Sieć handlowa Lidl rozpoczyna akcję "Uwolnij wannę na święta". W każdej placówce sieci można będzie kupić wyłącznie karpia w płatach.

Lidl wychodzi naprzeciw coraz głośniej wyrażanym potrzebom klientów, którzy nie chcą przyrządzać wigilijnej wieczerzy kosztem przechowywanej w męczarniach ryby. Od 19 grudnia w każdym sklepie Lidl na terenie całej Polski będzie można kupić specjalnie przygotowane płaty z karpia.

Akcja „Uwolnij wannę na święta" to kolejna z rzędu kampania sieci Lidl, która wpisuje się w strategię firmy odnośnie pozyskiwania i sprzedaży produktów rybnych. Lidl jako jedna z nielicznych sieci handlowych ma określoną politykę zakupu i sprzedaży ryb. Ryby na sklepowych półkach pochodzą z niezagrożonych łowisk, a klient otrzymuje informację o obszarze połowu ryby (FAO). W asortymencie sklepów Lidl dostępne są również produkty rybne, które posiadają specjalne oznakowanie Marine Stewardship Council (MSC) będące gwarancją, iż ryby pochodzą ze stabilnych populacji i złowione zostały w sposób, który nie zagraża systemowi morskiemu. Natomiast puszki z tuńczykiem oznaczone są symbolem „delfin safe tuna", co świadczy, iż produkt pochodzi z połowów przeprowadzonych w sposób bezpieczny dla tych ssaków morskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Frogsia 2014-12-18 10:10:05

    NO u nas uwolnili... ale lodówkę :D Rozbita szyba, karpi brak :D Pozdrowienia Sdz :D

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11439

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane