REKLAMA
REKLAMA

Lidl wybuduje drugi sklep w Elblągu

Autor: info.elblag.pl 9 października 2014 14:37

Na początku 2015 r. powinna rozpocząć się budowa drugiego w mieście marketu niemieckiej sieci Lidl. Sklep powstanie przy ul. Dębowej, w pobliżu skrzyżowania z Al. Grunwaldzką i ul. Grottgera. Inwestor na ponad hektarowej działce zamierza postawić obiekt o powierzchni ponad 1200 mkw. oraz duży parking. Otwarcie placówki planowane jest na drugą połowę przyszłego roku - podaje info.elblag.pl.

REKLAMA

Spółka Lidl Polska w tym roku stała się użytkownikiem wieczystym dwóch nieruchomości przy ul. Dębowej 4C. Inwestor nabył od Spółdzielni Transportu Wiejskiego w Elblągu ponad hektarową działkę, na której znajdują się pawilon handlowy oraz garaże. Dotychczas mieściły się w nich m.in. biura, salon meblowy, warsztat samochodowy i wulkanizacja. Wszystkie firmy już opuściły swoje lokale. Drugą, dużo mniejszą działkę, Lidl zakupił od spółki Dakar. Do niedawna mieściła się na niej stacja paliw. Łączna powierzchnia obu nieruchomości wynosi 1,1 ha.

Wszystkie znajdujące się na działkach zabudowania, wkrótce zostaną rozebrane. W ich miejsce powstanie obiekt handlowo - usługowy sieci Lidl. Inwestor ma już pozwolenie na jego budowę.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13616

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA