Lifting wystroju salonów Top Secret

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 21 grudnia 2012 09:13

Grupa Kapitałowa Redan otwiera swoje nowe sklepy Top Secret w nowej aranżacji. Nowa koncepcja ma na celu usprawnienie sprzedaży oraz zwiększenie przychodów. Nowy wygląd salonów to efekt przeprowadzonych przez Redan badań, mających na celu optymalizację sprzedaży.

- Głównym założeniem architektów Top Secret było dostosowanie aranżacji i klimatu wnętrza do oczekiwań klientów oraz zastosowanie nowych rozwiązań i, co ważne dla Grupy oraz naszych franczyzobiorców, utrzymanie kosztów adaptacji sklepów na poziome dotychczasowych realizacji otwarć. Zmiany uatrakcyjnią i ułatwią klientom dokonywanie zakupów, co naszym zdaniem wpłynie na zwiększenie obrotów poszczególnych placówek - powiedział Grzegorz Lipnicki, Wiceprezes Zarządu Top Secret Sp. z o.o. Nowe salony pod marką Top Secret otwierane są w tej chwili przede wszystkim przez partnerów franczyzowych.

Pierwszymi sklepami, które otwarte zostały w nowej nowoczesnej odsłonie są lokale w Gorlicach, w Kijowie w C.H. Ocean Plaza, Galerii Ascana w Gorzowie Wielkopolskim oraz sklepy w Szczytnie, Starachowicach, Pruszkowie i Kluczborku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • janek 2013-05-24 00:35:01

    Witam,top secret traci na wartości uciekając z popularnych galerii handlowych markowe ciuchy to markowe ciuchy,nie kupisz ich na rynku pod blokiem,teraz te ich sklepy wyglądają naprawdę dobrze inna obsługa i promocje,net istnieje ale i tak wolę osobiste zakupy .Pozdro

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11439

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane