Partner portalu: City Board
Jesteś tutaj:   Duży format » Wiadomości
dlahandlu.pl  |  10-12-2012, 12:11
Lista 100 największych sieci handlowych w Polsce
W lutowym wydaniu magazynu Rynek Spożywczy zostanie opublikowane unikatowe zestawienie największych firm z sektora handlu detalicznego i hurtowego w Polsce. "Lista 100 największych sieci handlowych i hurtowych w Polsce"

CHCESZ ZNALEŹĆ SIĘ NA "LIŚCIE" KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ

"Lista 100" to unikalny projekt dla branży handlowej. Zestawienie ma za zadanie pokazać aktualny obraz i siłę całego sektora dystrybucyjnego, tak w segmencie detalicznym jak i hurtowym. Ranking ukaże nam również dokładną sytuację poszczególnych firm, liderów i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw.

Zestawienie powstanie na podstawie danych pochodzących z zeznań finansowych firm pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego, bazy międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska oraz danych pozyskanych przez Dział Analiz PTWP, wydawcę magazynu Rynek Spożywczy.

Towarzyszące naszemu rankingowi komentarze i analizy ekspertów oraz menedżerów dotyczące potencjału i kierunków rozwoju branży handlowej w Polsce sprawią, że zobaczymy sytuację sektora w szerokiej perspektywie, a publikacja stanie się rzetelnym i kompletnym źródłem informacji na temat branży dystrybucji FMCG w Polsce.

Po to, aby obraz branży był jak najbardziej pełny, zachęcamy wszystkie firmy zajmujące się handlem detalicznym i hurtowym w branży FMCG do wzięcia udziału w naszym projekcie i wypełnienia ankiety on-line.

Projekt realizowany jest przez redakcje serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl oraz magazynu Rynek Spożywczy, wspólnie z firmą Bisnode Polska.

"Lista 100" zamieścimy w lutowym wydaniu magazynu Rynek Spożywczy* (termin wydania: 15.02.2013) oraz przedstawimy na łamach portalu www.portalspozywczy.pl i www.dlahandlu.pl. Magazyn będzie miał dodatkową promocję i kolportaż wśród ekspertów rynków finansowych, inwestorów, przedstawicieli banków i funduszy inwestycyjnych oraz przedstawicieli rządu i administracji, zostanie skierowany do liderów dystrybucji i sieci handlowych. Materiał będzie także szeroko promowany we współpracy z czołowymi portalami ekonomicznymi w Polsce.

Aby mieć pewność, że dane Twojej firmy są aktualne i rzetelne prosimy o wypełnienie ankiety on-line lub przesłanie zeskanowanych dokumentów (bilans lub rachunek zysków/strat) z danymi finansowymi za 2011 rok.

Dokumenty prosimy odesłać na adres mailowy: zestawienia@ptwp.pl lub adres pocztowy: Rynek Spożywczy, Grupa PTWP SA, ul. Ściegiennego 3, 40-114 Katowice z dopiskiem "Lista 100" w terminie do 20 stycznia 2013.

*Magazyn Rynek Spożywczy wydawany jest w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Portalspozywczy.pl to poziom 250 tys. użytkowników, blisko 1,5 mln odsłon miesięcznie i ponad 32 tys. czytelników codziennego newslettera. Portal dlahandlu.pl to poziom 90 tys. użytkowników, 300 tys. odsłon i ponad 14 tys. czytelników codziennego newslettera.

 

nie-biedronka
2013-01-07 10:42:43

pytanie do Redakcji

- ankieta dotyczy 2010 i 2011 od tego czasu wiele się zmieniło, wydaje mi sie że należałoby uwzglednić wyniki prognozę za 2012 lub przesunąć badanie do momentu jak większość bedzie znała swój wynik za 2012

Ireneusz
2012-12-10 16:02:30

Kupno Sieci Real przez Auchan trochę chyba zamiesza w Rankingu...na pierwszych miejscach... Coś mi tu pachne cytatem z filmu Nieśmiertelny: "...zostanie tylko Jeden..."

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

POLECAMY W SERWISACH