REKLAMA
REKLAMA

Lody Bonano otworzą w tym roku 50 nowych lodziarni

Autor: dlahandlu.pl 27 kwietnia 2016 13:26

Jak informuje Rafał Kozłowski, dyrektor finansowy sieci Lody Bonano, w tym roku dołączy do niej około 50 nowych lokali. - W efekcie szacujemy, że w szczycie sezonu będzie działało łącznie 270 lodziarni. Co roku odnotowujemy systematyczny wzrost. To też pokazuje, że rynek jest wciąż nienasycony i jest dostatecznie dużo miejsca dla wielu podobnych przedsięwzięć w wielu miejsca kraju – podkreśla.

REKLAMA

Oprócz podpisanych już nowych umów, firma wciąż prowadzi rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi współpracą przedsiębiorcami. Przedstawiciel Lodów Bonano informuje, że kilkanaście kolejnych osób jest w trakcie poszukiwania optymalnego miejsca dla uruchomienia własnej lodziarni.

Na mapie nowych lokalizacji, w których od tego roku będą dostępne słynne i kultowe już „lodowe świderki” znajdują się również takie, gdzie lodziarnie były już wcześniej obecne, ale z różnych względów zakończyły swoją działalność. 

Mowa w tym wypadku m.in. o Radomiu, Rybniku, Siedlcach i Poznaniu. Wszędzie tam powstaną tradycyjne, stacjonarne lodziarnie. Natomiast w Gdyni, w której w przeszłości Lody Bonano już funkcjonowały, od tego sezonu zacznie działać Lodobus – czyli mobilny koncept sieci typu „food-track”.

W ciągu najbliższych kilku dni pierwsze w tym roku lody trafią też do klientów m.in. w Nowej Dębie, Kartuzach, Sępólnie Krajeńskim, Obornikiach Wielkopolskich, Leżajsku, Aleksandrowie Kujawskim, Chodzieży i Choszcznie.

 

 • Marysia 2016-04-27 19:06:21

  W zeszłym roku jadłam w Koszalinie lody na bazie oleju

  z pestek dyni, nie byle jakiego bo styryjskiego.

  PETARDA !!! Steirer coś takiego, kupiłam na miejscu też

  butelkę do domu, rewelacja !!! Swoje kosztuje ale.......)))))).

  Jak mnie szef wyśle ponownie do Koszalina będzie pysznie.

  Pozdrawiam Koszalin i mojego szefa.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA