REKLAMA
REKLAMA

Lokalne ekoprodukty na platformie OLX.pl

Autor: pr, dlahandlu.pl 1 kwietnia 2015 11:29

Serwis OLX.pl wprowadził do oferty ekoprodukty z regionalnych gospodarstw: jajka, miody, sery, owoce i warzywa.

REKLAMA

- OLX.pl już dawno nie kojarzy się wyłącznie z lokalnym handlem rzeczy używanych. To rozbudowana platforma ogłoszeniowa z wielu dziedzin. Śledzimy trendy i rozbudowujemy serwis zgodnie z oczekiwaniami naszych użytkowników: zarówno sprzedających jak i kupujących – podkreśla Marcin Sienkowski z serwisu OLX.pl. – Kategoria Ryneczek została utworzona w czerwcu 2013 roku. Rok do roku rośnie w tempie ok. 50%. Największe ożywienie notuje właśnie na wiosnę.

Można tu znaleźć wiele tysięcy ofert z produktami z lokalnych upraw i hodowli. Są też przetwory (kiszona kapusta czy ogórki, dżemy, soki) i gotowe dania, np. tradycyjne świąteczne wypieki.

W przedświątecznym tygodniu na OLX.pl znajdziemy kilkaset ofert z jajkami: kurzymi, przepiórczymi, gęsimi i strusimi. Ceny jajek kurzych z ekohodowli zaczynają się od 20 groszy. Najdroższe kurze jajka to te od kury zielononóżki– 1,20 zł/sztukę. Jajka gęsie kosztują średnio 1,50 zł, zaś za 30 przepiórczych zapłacimy 10 zł. Najwięcej zapłacimy za jaja strusie – 70 zł za jedno.
       

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA