Loteria paragonowa: 100 tys. paragonów w ciągu doby

Autor: Ministerstwo finansów 3 października 2015 09:59

Loteria paragonowa: 100 tys. paragonów w ciągu doby Strona loterii jest przygotowana do przyjęcia minimum 250 tys. zgłoszeń paragonów na godzinę fot. MF

100 tys. paragonów w ciągu doby zarejestrowali Polacy w Narodowej Loterii Paragonowej – poinformowało Ministerstwo Finansów.

Samochody Opel Insignia i Astra oraz nowoczesne laptopy i ipady czekają na uczestników pierwszej w Polsce loterii paragonowej, która ruszyła 1 października 2015 r. Najnowsza akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów zachęca Polaków do wydawania i brania paragonów fiskalnych oraz ma im uświadomić, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i  paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Loteria ma przekonać Polaków, że codzienne wydawanie i branie prawidłowych paragonów fiskalnych podczas zakupów, w restauracji, barze czy u fryzjera ma znaczenie nie tylko przy dochodzeniu praw przez klientów w sytuacjach problemowych, ale także dla uczciwej konkurencji i stanu wspólnego budżetu. 

Już w pierwszych godzinach zarejestrowano ponad 3000 paragonów fiskalnych. - Strona loterii jest przygotowana do przyjęcia minimum 250 tys. zgłoszeń paragonów na godzinę – zapewnił wicedyrektor Departamentu Informatyzacji Usług Publicznych Robert Kietliński.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4228

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane