REKLAMA
REKLAMA

Lottomaty w każdym nowo otwieranym salonie Kolportera

Autor: dlahandlu.pl/pr 1 lutego 2011 12:35

Kolektury Totalizatora Sportowego funkcjonują w 530 salonikach prasowych Kolportera. W 2010 roku swój szczęśliwy los próbowało w nich wygrać przeszło 24 miliony Polaków. - W planach mamy podpisywanie umów na prowadzenie kolektury w każdym nowo otwieranym saloniku prasowym - mówi Adam Korus, menager kategorii z Kolportera.

REKLAMA
- Lottomat w saloniku prasowym jest magnesem, który przyciąga wielu dodatkowych klientów. Wzrost liczby tych urządzeń w naszej sieci jest jednym z elementów budowania wzrostu wartości sprzedaży związanej z asortymentem pozaprasowym - dodaje Adam Korus.

W salonikach prasowych Kolportera oferowane są wszystkie zakłady Totalizatora Sportowego. Najpopularniejszą grą od lat niezmiennie pozostaje Lotto, dawniej znane pod nazwą Duży Lotek.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce sieć wielofunkcyjnych terminali do obsługi płatności i usług elektronicznych. zlokalizowanych w sklepach detalicznych. Kolporter jest właścicielem ponad 800 saloników prasowych, buduje sieć marketów spożywczych "Dobry Wybór".


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA