PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Łowicz z kampanią reklamową sosów

Autor: dlahandlu.pl 2 września 2013 09:41

Kampania wizerunkowa pod hasłem „Sosy Łowicz królują na talerzach" potrwa do końca września. Akcja realizowana jest w prasie, Internecie i na nośnikach outdoorowych.

Celem ogólnopolskiej kampanii jest zwrócenie uwagi na kategorię sosów, zbudowanie szerokiej świadomości marki Łowicz jako lidera rynku i podkreślenie jakości oferowanych przez markę sosów.

Komunikacja realizowana jest w prasie, Internecie i na nośnikach outdoorowych. W prasie różne wersje reklamy w formacie ½ strony pojawią się w najbardziej poczytnych magazynach kobiecych, modowych, tygodnikach opinii oraz pismach o życiu gwiazd. Kampania na nośnikach reklamy zewnętrznej realizowana będzie w ośmiu największych miastach Polski z wykorzystaniem nośników 6x3 i wielkoformatowych siatek w miejscach o dużym natężeniu ruchu - na billboardach oraz ramkach reklamowych w metrze, autobusach i tramwajach.

Istotnym elementem kampanii będą najaktywniejsze w historii Agros-Nova działania w Internecie. Reklamy display wyświetlane będą w szerokiej gamie stron internetowych - od największych portali horyzontalnych poprzez usługi Google po strony tematyczne i kulinarne.

 

Łowicz od wielu lat jest liderem na rynku sosów, w ostatnim roku (YTD JJ 2013) osiąga udziały na poziomie 28%.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11199

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane