LPP szuka kolejnych lokalizacji dla sklepów Reserved w Londynie

Autor: dlahandlu.pl za Retail Gazette 4 września 2017 14:00

Jak informuje "Drapers", należąca do koncernu LPP marka Reserved planuje otwarcie drugiego sklepu w Londynie. Wiadomość podano na kilka dni przed otwarciem pierwszego sklepu sieci w tym mieście.

Według "Drapers" marka negocjuje z dużymi centrami handlowymi w Londynie, jednocześnie pracując nad planami ekspansji sieci na Francję i Włochy.

Pierwszy w historii sklep Reserved w Wielkiej Brytanii zostanie otwarty 6 września w dawnej jednostce BHS na Oxford Street. Specjalna witryna internetowa w Wielkiej Brytanii zostanie uruchomiona tego samego dnia.

Prezes i współzałożyciel LPP, Marek Piechocki, powiedział, że trwają negocjacje, dotyczące kolejnych lokalizacji. Spekuluje się, że może być to w centrum handlowym "Westfield".

Piechocki zaznaczył jednak, że chce poczekać od trzech do sześciu miesięcy po brytyjskim premierze zanim zdecyduje, czy jest wystarczający popyt na drugi sklep. - Szukaliśmy miejsca na Oxford Street przez trzy lata. To, czy podpiszemy kolejne umowy najmu, zależy od wyników flagowego sklepu - powiedział szef LPP.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • choppez 2017-09-07 13:27:46

    Podoba mi się ta polityka dynamicznej ekspansji. Widać w tym dużą wiarę w powodzenie i pewność swojej oferty, a to cechuje najlepsze marki.

  • khakistyle 2017-09-06 13:42:06

    Po pół roku już będzie mniej więcej czy z pierwszym salonem pyknęło, jak tak to trzeba iść za ciosem.

  • sipdop 2017-09-05 18:46:28

    Skoro w Polsce Reserved radzi sobie z zagraniczną konkurencją to czemu miałby nie radzić sobie w innym kraju. Grunt to dobra promocja na początek.

ZOBACZ WSZYSTKIE (7)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11056

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane