REKLAMA
REKLAMA

LPP wynajmuje 3,5 tys. mkw. w Galerii Sudeckiej

Property News 21 grudnia 2012 11:06

W realizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze pojawi się pięć znanych marek odzieżowych: Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay - należących do grupy LPP. Łączna powierzchnia nowych sklepów to 3,5 tys. mkw.

REKLAMA

Umowa z Grupą LPP to kolejna kluczowa umowa dotycząca oferty handlowej Galerii Sudeckiej. Spółka Echo Investment podpisała już umowy z hipermarketem Real, a także ze spółką Helios - w Galerii Sudeckiej powstanie 7-salowe kino tej sieci.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze, w północno-wschodniej części Jeleniej Góry. Obiekt zrealizowany zostanie w wyniku rozbudowy działającego od 12 lat centrum handlowego Echo przy al. Jana Pawła II.

Nowy obiekt dysponować będzie całkowitą powierzchnią 53 tys. mkw. Powierzchnia handlowa to 30 tys. mkw. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz 7-salowe kino Helios z częścią kawowo-barową. Powstanie też nowy parking podziemny - łącznie klienci będą mieli do dyspozycji 1,2 tys. miejsc postojowych.

Rozpoczęcie realizacji inwestycji zaplanowano na wiosnę 2013 roku. Galeria Sudecka ma zostać otwarta wiosną 2014 roku.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA