REKLAMA
REKLAMA

Madej Wróbel rusza z nową kampanią

Autor: pr 4 maja 2015 09:38

Madej Wróbel rusza z nową kampanią fot. Madej Wróbel

„Znamy się na tym, co dobre” tak brzmi nowe hasło kampanii Madej Wróbel. Firma rusza z kolejną kampanią reklamową. 4 maja br. premierę ma nowy spot reklamowy. Jednak oprócz działań w TV, firma w tym roku stawia również na internet, prasę konsumencką i social media.

REKLAMA

Spot reklamowy przedstawia historię polskiej rodziny, która nieco przekomarza się na temat najlepszego sposobu na przygotowanie kiełbasę, bo przecież wszyscy uważają, że znają się na tym najlepiej. Pomimo różnic zdań, zgadzają się co do jednego, że prawdziwym ekspertem od kiełbas jest Madej Wróbel. To główny przekaz spotu, który ma podkreślać fakt, że firma Madej Wróbel jest ekspertem w kategorii kiełbas na każdą okazję.

Spot reklamowy będzie emitowany w stacjach TVN i Polsat oraz w stacjach tematycznych. Za kreację spotu jest odpowiedzialna agencja Sugarfree, a za planowanie i zakup mediów dom mediowy Initiative. Kampania telewizyjna wsparta będzie innymi działaniami takimi jak: kampania internetowa, w tym także ruszy profil na Facebooku, a także reklama w prasie konsumenckiej.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA