PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Magnolia Park przejdzie III fazę rozbudowy

Autor: dlahandlu.pl 14 lutego 2012 09:15

Nowy właściciel Magnolia Park, Blackstone Real Estate Group, zamierza kontynuować rozbudowę centrum handlowego. Rozpoczęcie trzeciej fazy, warunkowane uzyskaniem stosownych pozwoleń, planowane jest na czwarty kwartał 2012 roku, a jej zakończenie ma nastąpić do końca 2013 roku.

W ramach tej fazy inwestycji właściciel zamierza powiększyć Magnolia Park o nową powierzchnię handlową do 20 000 mkw. Inwestycja pozwoli na uzupełnienie oferty centrum o nowe sklepy, w tym marki odzieżowe dotychczas niedostępne we Wrocławiu. W dobudowanej części galerii pojawią się również nowe restauracje i kawiarnie, a oferta rozrywkowo-rekreacyjna zostanie poszerzona.

„Bardzo się cieszymy, że do grona najemców Magnolia Park dołączył hipermarket budowlany Castorama, a druga faza rozbudowy centrum handlowego została zakończona zgodnie z planem. Podjęliśmy decyzję o realizacji kolejnej fazy rozbudowy, której rozpoczęcie zaplanowane jest na końcówkę 2012 roku" - powiedział Paul Kusmierz, prezes Master Management Group.
15 lutego 2012 roku w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu zostanie otwarty hipermarket budowlany Castorama. Sklep zajmuje powierzchnię 10 200 mkw. i znajduje się w nowopowstałym budynku w południowo-wschodniej części galerii. Na dachu hipermarketu
zostanie uruchomiony dodatkowy parking dla klientów na 500 miejsc postojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane