PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Makrum pojawi się na bydgoskiej mapie centrów handlowych

Autor: dlahandlu.pl 12 listopada 2010 11:47

W wielofunkcyjnym centrum handlowym Makrum znajdzie się część rekreacyjno-rozrywkowa, hipermarket, market budowlany oraz park handlowy.

Makrum będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w Bydgoszczy o łącznej powierzchni najmu 60 tys. mkw. (GLA) z parkingiem na 1 900 miejsc postojowych. Obiekt, którego oddanie do użytku planowane jest na 2013 rok, powstanie u zbiegu ulic Kamiennej i Sułkowskiego.

Lokalizacja wyróżnia się dogodnym dojazdem dla mieszkańców z północnych rejonów miasta oraz podbydgoskich gmin, gdzie od kliku lat rozwija się budowa nowoczesnych osiedli mieszkaniowych i nie znajduje się żadne centrum handlowe.

Na ponad 30 tys. mkw. dwupoziomowej galerii znajdzie się 180 sklepów. Uzupełnieniem przestrzeni handlowej będzie park handlowy z ofertą w kategorii wyposażenia domu i wnętrz. Komercjalizacją projektu zajmuje się firma King Sturge.

Projekt będzie realizowany przez lokalnego inwestora, mocno osadzonego na rynku bydgoskim, z doskonałą znajomością miasta, jego specyfiki i społeczności. Pomysłodawcą i inicjatorem inwestycji jest Rafał Jerzy. Dotychczas współpracował z firmami z branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Poprzez spółkę Immobile rozwija w Polsce z powodzeniem sieć hoteli pod marką Hotel Focus. W przeszłości zarządzał także spółkami z branży tekstylnej i odzieżowej. Rafał Jerzy jest większościowym akcjonariuszem i prezesem zarządu Makrum S.A., firmy notowanej od 2007 roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11415

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane