PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Małgorzata Rozenek ambasadorką Sidolux i Perlux

dlahandlu.pl 3 kwietnia 2014 10:17

Małgorzata Rozenek ambasadorką Sidolux i Perlux

Kluczowe marki firmy Lakma Strefa pozyskały swojego ambasadora. Została nim pani Małgorzata Rozenek, doskonale znana z programów telewizyjnych Perfekcyjna Pani Domu oraz Bitwa o dom. Kampania reklamowa zostanie rozpoczęta już w kwietniu.

W okresie współpracy z Lakma Strefa Małgorzata Rozenek będzie aktywnie wspierać wspomniane marki . 
Plan realizacji kampanii promocyjnej z udziałem nowego ambasadora marki Lakma Strefa zakłada wykorzystanie spotów reklamowych w radiu i telewizji, reklam w prasie, Internecie i na nośnikach outdoorowych, kanałów Social Media oraz szerokiego wachlarza materiałów POS. Dodatkowo planowany jest szereg imprez i wydarzeń z udziałem Pani Małgorzaty, relacjonowanych przez media tradycyjne i elektroniczne. Lakma Strefa uruchomi również specjalne kampanie promocyjne dla detalistów i hurtowników. Pierwsze działania już w kwietniu.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • renata_rencik 2015-06-09 15:52:28

    Przetestowałam Perlux zanim Pani Rozenek zaczęła reklamować i muszę przyznać, że jest to wysokiej jakości produkt, osobiście bardzo mnie cieszy, że to produkt 100% polski :))) Perły Perlux ładnie dopierają ubrania, nie uczulają, ich opakowanie elegancko prezentuje się na łazienkowej półce. Pranie z Perluxem to sama przyjemność. :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9308

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane