Środa, 23 kwietnia 2014 r.
dlahandlu.pl  |  17-09-2012, 11:18
Małpka Express szuka 10 partnerów do prowadzenia sklepów
Sieć MAŁPKA EXPRESS prowadzi rekrutację, która wyłoni kolejnych dziesięciu partnerów prowadzących sklepy . Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, jednak nie dysponują wystarczającymi zasobami umożliwiającymi samodzielny start.
Koszty związane z adaptacją lokalu, jego wyposażeniem i zatowarowaniem ponosi MAŁPKA S.A. Firma oferuje dedykowany system szkoleń, wsparcie handlowe, merchandisingowe, sprzedażowe oraz marketingowe - mówi Maciej Szturemski, prezes aarządu firmy MAŁPKA S.A.
System motywacyjny jest uzależniony od uzyskiwanych obrotów, zaś podstawa wynagrodzenia jest stała i zagwarantowana w umowie.
Sieć sklepów typu convenience MAŁPKA EXPRESS oferuje asortyment spożywczo - monopolowy liczący ok. 2500 indeksów. Ważnym elementem konceptu sklepów jest Strefa Cafe, czyli wyodrębniona przestrzeń lokalu, gdzie klienci mogą wypić kawę, zjeść ciepłą przekąskę, posłuchać muzyki i skorzystać z darmowego Internetu. Wszyscy, którzy przy okazji zakupów chcą nadać paczkę lub list, mają taką możliwość.
Obecnie trwa rekrutacja w miejscowościach: Braniewo, Lwówek Śląski, Racibórz, Łodygowice, Giżycko, Warszawa, Wałcz, Tuchola, Bydgoszcz, Wolsztyn. 19 sklepów MAŁPKA EXPRESS funkcjonują już m.in. na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina - Warzymic, Słupcy, Opola, Świebodzic, Poznania, Lubonia i Polkowic.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: Małpka Express RSS partner RSS
Małpa
2014-03-03 09:09:12

Nie mydlijcie ludziom oczu ,to co w tej firmie sie dzieje to sa jakies zarty z ludzi ,teraz ajent nie ma dla siebie grosza ....prowadze ten sklep i w zyciu bym sie nie pakowala pozmieniali umowe ucieli polowe ...to masakra ....a my jestesmy zostawienie sami sobie !!!!!!!Pojde z torbami takze jesli ktos zastanawia sie nad zrezygnowaniem z etatu z urlopem l4 to powodzenia .....Teraz zainwaniam od rana do nocy i nie mam z tego nic oprocz dlugów !!!!!!!!!!!

bezrobotna
2013-11-30 14:45:46

w mojej miejscowości prowadząca małpkę była ścigana przez komornika już pare lat i takiej oddali małpke,a teraz ludziom nie może zrobić wypłaty bo komornik zabrał i sklep już zamkneła .a towar torbami wynosili i co na to sponsorzy

Bogna
2013-11-25 21:13:59

nie dajcie sie nabrac na kolejny biznes Switalskiego, moja znajoma prowadzi ten sklep, tyra od rana do nocy, miala obiecane gory zlote, a teraz nie zamyka interesu boby z torbami poszla i rada od znajomych - czytajcie dobzre umowe, bo wszystcko co wazne piszom drobnym druczkiem jak w reklamach

ZOBACZ WSZYSTKIE (9)

POLECAMY W SERWISACH