Jesteś tutaj:   Duży format » Wiadomości
dlahandlu.pl  |  17-09-2012, 11:18
Małpka Express szuka 10 partnerów do prowadzenia sklepów
Sieć MAŁPKA EXPRESS prowadzi rekrutację, która wyłoni kolejnych dziesięciu partnerów prowadzących sklepy . Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, jednak nie dysponują wystarczającymi zasobami umożliwiającymi samodzielny start.
Koszty związane z adaptacją lokalu, jego wyposażeniem i zatowarowaniem ponosi MAŁPKA S.A. Firma oferuje dedykowany system szkoleń, wsparcie handlowe, merchandisingowe, sprzedażowe oraz marketingowe - mówi Maciej Szturemski, prezes aarządu firmy MAŁPKA S.A.
System motywacyjny jest uzależniony od uzyskiwanych obrotów, zaś podstawa wynagrodzenia jest stała i zagwarantowana w umowie.
Sieć sklepów typu convenience MAŁPKA EXPRESS oferuje asortyment spożywczo - monopolowy liczący ok. 2500 indeksów. Ważnym elementem konceptu sklepów jest Strefa Cafe, czyli wyodrębniona przestrzeń lokalu, gdzie klienci mogą wypić kawę, zjeść ciepłą przekąskę, posłuchać muzyki i skorzystać z darmowego Internetu. Wszyscy, którzy przy okazji zakupów chcą nadać paczkę lub list, mają taką możliwość.
Obecnie trwa rekrutacja w miejscowościach: Braniewo, Lwówek Śląski, Racibórz, Łodygowice, Giżycko, Warszawa, Wałcz, Tuchola, Bydgoszcz, Wolsztyn. 19 sklepów MAŁPKA EXPRESS funkcjonują już m.in. na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina - Warzymic, Słupcy, Opola, Świebodzic, Poznania, Lubonia i Polkowic.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: Małpka Express RSS partner RSS
kasjerka
2014-11-27 19:47:09

Właśnie zwolnilam się po roku pracy w malpce jako kasjerka. Dramat.

Malpka jest niewypłacalna, towaru nie mieliśmy około 6 miesięcy tylko dawali jakieś ochlapy które zostały im na magazynie. Mamy 21 wiek a ja swiecilam oczami przed klientami dlaczego nie ma mleka i same dziury na półkach. Raz w miesiącu kontrol. Za cenowki i brak towaru towaru dawali kary w postaci punktów. Nie ważne że to nie wina ajenta tylko firmy która nie płaciła hurtowni za faktury. Punkty i tak były zabierane.

Nie wspomnę o tym że wyrobów tytoniowych i alkoholowych to już w ogóle nie było.

Jedno wielkie NIC!

Henryk
2014-10-31 15:07:54

Kochani Ajenci, czemu podpisujecie umowy jak warunki wam nie odpowiadają, a po drugie, skoro Małpkaexpress.pl was tak krzywdzi to może spróbujcie samodzielnie poprowadzić działalność od podstaw i budować markę? Nikogo nie chcę bronić itp. ale jak ktoś nie ma głowy do zarządzania czymkolwiek, to niech idzie do łatwiejszej pracy :)

była ajentka zabki
2014-05-18 10:30:16

UWAGA UWAGA UWAGA

NIEDAJCIE SIĘ NABRAĆ TO TAK SAMO JAK W ŻABKACH ZAPIERDZIEL OD RANA DO NOCY,WSZYSTKO NA TWOICH BARKACH I GŁOWIE PRACOWNICY ZUS US I PRACOWNICY .

WY ODDANIE PRZEZ LATA I DŁUGI A DLA WAS JAŁMUŻNA I KOPNIAK Z DŁUGAMI NA KONIEC.

JA PRACOWAŁAM W TYM 8 LAT ZMARNOWANYCH 8 LAT.

PROSZĘ I BŁAGAM BO MNIE NIKT NIE OSZCZEGAŁ NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ.NIECH PREZESI TYCH KOLPORACJI JAK ŻABKA I MAŁPKA ,KTORE KONKURUJĄ MIĘDZY SOBĄ SAMI TO GUWNO SOBIE PROWADZĄ.

TEŻ MI ZAROBEK OK 4000ZŁ NA TYLE GODZIN PRACY ODPOWIEDZIALNOŚĆ Z KAŻDEJ STRONY .

ZAWSZE POKAZUJĄ TYLKO JEDNĄ STRONĘ ALE TA PRACA TO NIE PRACA 7h PRZE 5 DNI W TYGODNIU TO TAKŻE PRZYMUSOWE OTWIERANIE W ŚWIĘTA .NIECH SPADAJĄ GŁUPOLE. TEN BIZNES TO UBEZWŁASNOWOLNIENIE 21WIEKU.

ZOBACZ WSZYSTKIE (12)

POLECAMY W SERWISACH