Partner portalu: City Board
Jesteś tutaj:   Duży format » Wiadomości
dlahandlu.pl  |  17-09-2012, 11:18
Małpka Express szuka 10 partnerów do prowadzenia sklepów
Sieć MAŁPKA EXPRESS prowadzi rekrutację, która wyłoni kolejnych dziesięciu partnerów prowadzących sklepy . Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, jednak nie dysponują wystarczającymi zasobami umożliwiającymi samodzielny start.
Koszty związane z adaptacją lokalu, jego wyposażeniem i zatowarowaniem ponosi MAŁPKA S.A. Firma oferuje dedykowany system szkoleń, wsparcie handlowe, merchandisingowe, sprzedażowe oraz marketingowe - mówi Maciej Szturemski, prezes aarządu firmy MAŁPKA S.A.
System motywacyjny jest uzależniony od uzyskiwanych obrotów, zaś podstawa wynagrodzenia jest stała i zagwarantowana w umowie.
Sieć sklepów typu convenience MAŁPKA EXPRESS oferuje asortyment spożywczo - monopolowy liczący ok. 2500 indeksów. Ważnym elementem konceptu sklepów jest Strefa Cafe, czyli wyodrębniona przestrzeń lokalu, gdzie klienci mogą wypić kawę, zjeść ciepłą przekąskę, posłuchać muzyki i skorzystać z darmowego Internetu. Wszyscy, którzy przy okazji zakupów chcą nadać paczkę lub list, mają taką możliwość.
Obecnie trwa rekrutacja w miejscowościach: Braniewo, Lwówek Śląski, Racibórz, Łodygowice, Giżycko, Warszawa, Wałcz, Tuchola, Bydgoszcz, Wolsztyn. 19 sklepów MAŁPKA EXPRESS funkcjonują już m.in. na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina - Warzymic, Słupcy, Opola, Świebodzic, Poznania, Lubonia i Polkowic.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: Małpka Express RSS partner RSS
Aga
2015-10-31 13:09:53

Błagam ludzie nie wchodzcie w to nigdy bo to mafia

Dorota
2015-04-27 13:58:40

Witam,

w Ciechanowie jest jeden sklep MAŁPKA EXPRESS i stary, po terminie towar z naklejoną ceną promocyjną, która wcale nie jest promocyjną, ustawiony w pięknych koszach. Zaznaczam iż na półkach jest niewiele towaru, większość jest w koszach z promocjami. Termin tych produktów spożywczych minął w grudniu zeszłego roku, "najświeższy" towar jest z datą lutego 2015 roku. Skandal. Po rozmowie z kierownikiem sklepu, dowiedziałam się, iż nikt mnie nie zmusza do zakupu. Pracownicy są szantażowani i zmuszani do sprzedaży towaru, który winien być utylizowany. Poczęstowałam kierowniczkę sklepu czekoladą Milka (termin do spożycia upłynął 15.02.2015 r), odmówiła spożycia ale klientów małych i dorosłych świadomie truje. Ja jako klient mam czuć się pewnie i ufać a nie być podejrzliwym i sprawdzać każdą datę na towarze.Proszę Pana Prezesa o interwencję w tej sprawie, bo zła opinia szybko się roznosi a na szacunek i zaufanie trzeba pracować latami.

kasjerka
2014-11-27 19:47:09

Właśnie zwolnilam się po roku pracy w malpce jako kasjerka. Dramat.

Malpka jest niewypłacalna, towaru nie mieliśmy około 6 miesięcy tylko dawali jakieś ochlapy które zostały im na magazynie. Mamy 21 wiek a ja swiecilam oczami przed klientami dlaczego nie ma mleka i same dziury na półkach. Raz w miesiącu kontrol. Za cenowki i brak towaru towaru dawali kary w postaci punktów. Nie ważne że to nie wina ajenta tylko firmy która nie płaciła hurtowni za faktury. Punkty i tak były zabierane.

Nie wspomnę o tym że wyrobów tytoniowych i alkoholowych to już w ogóle nie było.

Jedno wielkie NIC!

ZOBACZ WSZYSTKIE (14)

POLECAMY W SERWISACH