Małpka Express zamknęła dwa sklepy w woj. zachodniopomorskim

Autor: gazeta.pl 28 grudnia 2014 16:56

Właściciel lokalu w centrum Szczecina, w którym działa sklep Małpka Express, czeka na 25 tys. zł. Małpka na ul. Duńskiej w tym mieście jest zadłużona na 8 tys. Waściciel lokalu zapowiada, że w styczniu złoży pozew do sądu. Na razie wysłał tzw. przedsądowe wezwania do zapłaty - czytamy w gazeta.pl

 - Prowadząc biznes w tak dużej skali, zdarzają się oczywiście różne sytuacje - komentuje dla gazeta.pl Maciej Bartosik, rzecznik prasowy spółki. - Każdorazowo indywidualnie wyjaśniamy zobowiązania w stosunku do naszych kontrahentów, w tym właścicieli lokali czy partnerów prowadzących sklepy. Wszyscy partnerzy biznesowi mają kilka możliwości kontaktu zarówno osobistego z przedstawicielami firmy działającymi na terenie całego kraju, jak i za pomocą konkretnych maili i telefonów do centrali spółki - zapewnia.

W Zachodniopomorskiem funkcjonują 42 sklepy Małpka Express. W całej Polsce 350. - W ostatnim tygodniu spółka Małpka SA podjęła decyzję o zamknięciu dwóch placówek - w Szczecinie i Koszalinie - przyznaje Bartosik. w rozmowie z gazeta.pl.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12469

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane