PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Marcin Raczyński dołączył do zespołu MM Consulting

Autor: dlahandlu.pl 16 września 2013 10:51

Firma MM Consulting powiększyła swój zespół o dyrektora ds. zarządzania nieruchomościami, którym został Marcin Raczyński. Od 11 lat zajmuje się on zawodowo zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzał między innymi Starym Browarem w Poznaniu, Halą Stulecia we Wrocławiu oraz portfelem 223 nieruchomości głównie na terenie Polski Południowej. Marcin jest absolwent Franklin University o profilu Master of Business Administration i Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie nieruchomościami / Facility Management.

W firmie MM Consulting Marcin będzie odpowiedzialny za budowę działu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi - centrami handlowymi budynkami biurowymi - mówi Michał Mazepa z MM Consulting. Dodatkowo odpowiedzialny będzie za wprowadzenie na rynek zupełnie nowej usługi - Zarządzanie All Inclusive - gdzie tradycyjne zarządzanie nieruchomościami jest powiększone o dodatkowe wsparcie najemców w zakresie bieżącego funkcjonowania w obiekcie.

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, Galerii Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy, CHw Tarnobrzegu, Galerii 11-tka w Lublińcu, Starej Gorzelni w Sieradzu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11415

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane