MarcPol Bis stara się o koncesję na sprzedaż alkoholu w dwóch lokalizacjach

Autor: www.dlahandlu.pl 29 czerwca 2016 10:27

Spółka MarcPol Bis, która istnieje formalnie od kwietnia bieżącego roku, stara się o koncesję na sprzedaż alkoholu w dwóch warszawskich lokalizacjach, w których działają sklepy z szyldem MarcPol. Placówki działają przy ul. Giewont 21 i Wiolinowej 17. Oba  wnioski zostały złożone w czerwcu.

Złożenie przez spółkę wniosku o zezwolenie na sprzedaż alkoholu może oznaczać, że te dwie lokalizacje nie zostaną zamknięte.

Przypomnijmy, 8 kwietnia 2016 do KRS została wpisana spółka Marcpol Bis, której jedynym udziałowcem i jednocześnie prezesem zarządu została Ewa Kraszewska. Siedziba firmy mieści się przy ul. Biały Kamień 1/43 w Warszawie. Kapitał zakładowy spółki wynosi 5 tys. zł. Miesiąc później siedzibę zmieniono na ul. Obywatelską 44 w Warszawie. Z funkcji prezesa zarządu wykreślono Ewę Kraszewską, która nadal pozostaje wspólnikiem spółki. Wpisano zaś Adama Krzysztofa Gapskiego.

 

W ostatnim czasie zamknięte zostały 2 kolejne placówki Marcpolu przy ul. Kinowej i Podchorążych, co oznacza, że w likwidowanej sieci pracuje jeszcze ok. 20 z 60 placówek.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane